NJU Mobile – czy warto?

Rozmowy i smsy bez limitów oraz 10 GB internetu za 29 zł

Wysyłasz wiele wiadomości do znajomych, wiecznie gadasz przez telefon i lubisz korzystać z internetu na komórce? Nowa oferta nJU Mobile powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Co otrzymam za 29 zł?

Firma proponuje opłacalne rozwiązania w ramach usługi na kartę lub abonament. W cenie 29 zł otrzymasz nielimitowane: SMS-y, MMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci. A ponadto trzykrotnie dostaniesz powiększony pakiet internetu do 10 GB w każdym okresie rozliczeniowym. Z promocji można skorzystać do 29 lutego 2016 roku. Jeśli porównamy ofertę NJU Mobile z propozycjami konkurencji, to należy otwarcie przyznać, że to jeden z najkorzystniejszych pakietów na rynku.

Jak aktywować usługę?

Startery firmy bez problemu kupimy w kiosku lub sklepie. Istnieje także możliwość przeniesienia obecnego numeru od innego operatora do sieci nJU Mobile. W tym celu wystarczy wypełnić formularz online. Obecni klienci mogą aktywować usługę „Wszystko komórkowe za 29 zł” w jednej z dwóch dostępnych opcji – na kartę lub abonamentowo. W pierwszym przypadku wystarczy wpisać kod na klawiaturze: *127*63#, a w drugim wysłać SMS-a o treści: START pod numer 8022. Jeśli nie chcemy dłużej korzystać z oferty, to w prosty sposób wyłączamy ją w dowolnym momencie. Szczegóły oraz regulamin promocji są dostępne na stronie firmy.