Lubisz rozrywkę i zakupy? Płać kartą Raiffaisen Banku

Sporo korzyści, rabatów oraz punkty na start dla nowych użytkowników kart kredytowych. Pod hasłem „Smakuj życie każdego dnia!” bank zachęca do skorzystania z nowej usługi.

Na jakie bonusy mogę liczyć?

Posiadacze karty World MasterCard Class&Club otrzymają wysokie rabaty i specjalne oferty od partnerów banku – butików, sklepów czy restauracji. Na początku każdy otrzyma 2 000 punktów na start, które można wymienić np. na 5 biletów do kina Cinema City. Właściciele kart kredytowych w Raiffaisen Banku mogą również liczyć na różnego rodzaju nagrody w związku z przynależnością do programu World Mastercard Rewards. Za każde zakupy oraz wszelkie transakcje bezgotówkowe otrzymamy punkty. Wizyta w delikatesach, zatankowanie auta oraz wyjście do restauracji zawsze będą wiązały się z dodatkowymi korzyściami.

Co wyróżnia kartę World MasterCard Class&Club?

Otrzymujesz darmowe ubezpieczenie podróżne dla siebie i najbliższej rodziny, które nie raz przyda się podczas wyjazdów. Możesz korzystać z bezpiecznych rat na koncie bankowym. A limit kredytowy karty może wynosić nawet 100 tysięcy złotych (przyznawany w zależności od zdolności finansowych karty).

Wniosek o wydanie World MasterCard Class&Club można wypełnić przez internet lub w placówce Raiffaisen Banku.