Leasing – co można zyskać?

Wiesz czym jest leasing, ale nie wiesz co można dzięki niemu zyskać? Chciałbyś zoptymalizować swoje wydatki, a jednocześnie rozwijać firmę? Zamierzasz unowocześnić park maszynowy, rozbudować flotę pojazdów firmowych, a może zainwestować w nowe punkty? Jeśli tak, to leasing Idea Bank jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie.

Korzyści oferowane przez leasing Idea Bank
Dogodna wysokość miesięcznych rat, które mogą być wliczone w KUP – koszt uzyskania przychodu

Korzystne warunki leasingowe, dzięki którym możesz na preferencyjnych warunkach dokonać wykupu leasingowego przedmiotu

Niskie stawki ubezpieczeniowe, oferowane klientom korzystającym z leasingu

Profesjonalna pomoc, w zakresie wybrania najlepszych parametrów leasingu, dopasowanych do swoich potrzeb

Jak długo może trwać umowa leasingowa? Standardowo, większość umów leasingowych zawierana jest maksymalnie na 5 lat. Jednak w praktyce, jej długość to najczęściej od 3 do 4 lat. Wynika to z prostego faktu – po tym czasie spłacona jest już większa wartość przedmiotu i opłaca się dokonać jego wykupu lub zamienić na nowy leasingowany przedmiot.

Czy każdy może skorzystać z leasingu Idea Bank? Tak, o ile jest przedsiębiorcom. Oferta leasingowa banku została bowiem stworzona dla przedsiębiorców, prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze lub mniejsze firmy. Bank posiadając duże doświadczenie w leasingu dla firm, jest w stanie zaoferować nam bardzo szybki czas dopełnienia wszystkich formalności, co na pewno warto wziąć pod uwagę. Tak samo warto zwrócić uwagę na to, że oddziały Idea Bank znajdują się w całym kraju, a sprawy związane z leasingiem mogą być również dopełniane za pośrednictwem infolinii banku.