Konta firmowe – które wybrać?

Czy można sobie wyobrazić prowadzenie firmy, bez rachunku bankowego z obsługą przez internet? Z pewnością jest to możliwe, jednak nie będzie należało do najwygodniejszych rzeczy, które przyjdzie robić przedsiębiorcy. Wybierając rachunek firmowy dla swojego przedsiębiorstwa, warto kierować się kilkoma czynnikami.

Jak wybierać konto firmowe?

Wysokość opłata – czy konto firmowe jest bezpłatne, czy wymaga regulowania jakichś należności? Jeżeli bezpłatne, to czy należy spełnić jakieś warunki, by takim pozostało? Dotyczy to również opłat za wszystkie inne operacje. Do przelewów do swoich kontrahentów, poprzez przelewy na konta urzędu skarbowego, aż po generowanie zestawień transakcji. Konto firmowe Idea Bank oferuje wszystkie rzeczy już od 0 złotych miesięcznie!

Karta do konta – kolejna rzecz, którą trzeba sprawdzić zanim wybierzemy konto. Czy karta do konta jest wydawana bezpłatnie? Jaki to rodzaj karty? Czy oferuje bezpłatny dostęp do bankomatów wszystkich sieci? Dodatkowo, upewnijmy się czy do karty wymagane jest obowiązkowe ubezpieczenie, a jeśli tak, to jaki jest jego koszt.

Renoma banku – ostatnia bardzo ważna rzecz. To, w jakim banku Twoja firma posiada konto, wpływa na sposób jej odbioru przez klientów. Konto firmowe Idea Bank od początku kojarzone jest z nowoczesnością, dynamizmem, inicjatywami, bezpieczeństwem i profesjonalnym podejściem do biznesu. Jest to więc dobry wybór dla wszystkich firm, które cenią gwarancję ciągłego dostępu do swoich rachunków, czytelny i wygodny interfejs bankowości online, oraz najlepsze warunki prowadzenia konta firmowego na rynku.