Expander – doradcy kredytowi

Expander to lider polskiego rynku z zakresu doradców finansowych. Swoją działalność firma rozpoczęła jako portal internetowy w 2000 roku. Jako portal internetowy działający w Polsce była pierwszą firmą, która na szeroką skalę oferowała swoim klientom kompleksowe doradztwo z zakresu finansów dla klientów indywidualnych. Po roku działalności pełnego sukcesów, powstał pierwszy oddział fizyczny zlokalizowany w Warszawie w 2001 roku.
Poprzez kilkanaście lat działalności doradcy finansowi Expandera zyskali niezbędne doświadczenie, dzięki któremu wyróżniali się na krajowym rynku. Sukces Expandera to przede wszystkim pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, odpowiednie przeszkolenie dzięki któremu mogą służyć klientom w podejmowaniu odpowiednich decyzji z zakresu decyzji finansowych.

Główną misją przedsiebiorstwa Expander jest przedstawienie klientom jak najlepszych decyzji finansowych. Expander od początku 2012 roku wszedł w rynek klientów biznesowych.
Bieżąca oferta obejmuje kilka bardzo istotnych elementów, do których zalicza się miedzy innymi kredyty mieszkaniowe, pożyczki pod hipotekę, kredyty refinansowane, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne jak również plany związane z regularnym oszczędzaniem.

Od 2001 roku kiedy pojawiła się pierwsza placówka w kraju bardzo dużo się zmieniło i Expander rozszerzył swoją działalność. Obecnie oddziały doradców finansowych z Expandera można znaleźć w całej Polsce i jest ich już blisko pięćdziesiąt.
Klienci bardzo często korzystają z usług doradców finansowych Expandera. Świadczyć może o tym miedzy innymi otrzymany przez przedsiębiorstwo Laur Klienta w roku 2013.
Obsługa klienta jest najważniejszym elementem działalności Expandera. Jeżeli w danym mieście nie ma oddziału przedsiębiorstwa, wówczas można swobodnie korzystać z usług internetowych. Na stronie internetowej każdy klienta ma możliwość skontaktować się z wirtualnym doradcą i uzyskać wszelkich informacji i porad.
Porady finansowe od Expandera są bardzo często wybierane, głównie za sprawą rzetelnych informacji oraz łatwego do nich dostępu. Przedsiębiorstwo postawiło na klienta i dzięki temu dużo zyskało.